Jak się zapisać?

Tel.: 606 44 31 41

E-mail: gabinetsenmed@gmail.com

Jak się zapisać na wizytę?

Rejestracja gabinetu Sen-Med jest czynna w poniedziałki, wtorki, środy w godzinach: 9-14.

Tel.: 606 44 31 41

W innym terminie w pilnych sprawach proszę o wysłanie SMSa lub e-maila na adres: gabinetsenmed@gmail.com

Gabinet Sen-Med mieści się przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Warszawie, jednak w związku z pandemią koronowirusa od marca 2020 do odwołania większość wizyt odbywa się on-line. Dzięki temu konsultacje są bezpieczne, co jest szczególnie ważne dla osób starszych lub obarczonych dodatkowymi chorobami. Dużą korzyścią jest też to, że obecnie z pomocy gabinetu mogą skorzystać pacjenci spoza Warszawy.

Jak się zapisać na wizytę on-line?

  • Zapis na pierwszą wizytę

W celu zapisania się na pierwszą wizytę, proszę o kontakt telefoniczny.

  • Zapis na kolejną wizytę

Jeśli jesteście już Państwo pacjentami gabinetu Sen-Med, wystarczy wysłać SMSa lub maila z prośbą o termin wizyty. Proszę nie zapominać o podaniu imienia i nazwiska:)

Jak odbywają się wizyty on-line?

  • MyDoctor

Korzystam z profesjonalnej aplikacji do telewizyt MyDoctor (https://mydr.pl). Aplikacja działa z poziomu przeglądarki i nie trzeba jej pobierać na komputer/telefon.

Po ustaleniu terminu wizyty wyślę Państwu maila z adresu aplikacji z zaproszeniem na wizytę na konkretny termin. Aby rozpocząć wizytę, należy kliknąć w przesłany link. Proszę zarezerwować sobie na to 5-10 minut przed wizytą, aby sprawdzić czy wszystko poprawnie działa. Przy pierwszym użyciu aplikacji MyDoctor należy się zarejestrować (wpisać swój adres email i nadać hasło).

  • Skype

Adres gabinetu Skype: gabinetsenmed

  • Face Time

606 44 31 41

Czy wizyta on-line jest równoważna wizycie tradycyjnej?

Tak. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami konsultacje lekarskie mogą odbywać się przez systemy teleinformatyczne i są równoważne z wizytami odbytymi osobiście. Podczas wizyty on-line łączymy się przez bezpieczny, zaszyfrowany komunikator. Widzimy się i słyszymy tak jak podczas wizyty tradycyjnej. Recepty otrzymujecie Państwo SMSem lub e-mailem. Omawiamy dokładnie zalecenia lekarskie. W razie potrzeby wykonania dodatkowych badań, wystawiam skierowanie i przesyłam je na adres e-mailowy.

Również sesje terapeutyczne mogą przybierać formę spotkań on-line. Takie postępowanie jest obecnie zalecane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Jak się przygotować do wizyty on-line?

Proszę zadbać o miejsce do odbycia wizyty, tak abyście mieli Państwo zapewnioną prywatność i czuli się komfortowo. Urządzenie, z którego korzystacie, powinno mieć dostęp do kamery i mikrofonu. Ważne jest także dobre, stabilne łącze internetowe. Te wymagania spełnia większość laptopów i smartfonów.

Jak zapłacić za wizytę on-line?

  • Przelew bankowy

Za wizytę można zapłacić przelewem bankowym. W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko oraz datę wizyty.

Dane do przelewu: Sen-Med Ewa Walacik-Ufnal.

Nr konta: 41 1140 2004 0000 3302 4781 3138.

Proszę o wykonanie przelewu z wyprzedzeniem 1-2 dniowym, a jeśli dokonujecie Państwo płatności przed samą wizytą, to bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail: gabinetsenmed@gmail.com przed rozpoczęciem wizyty.

  • Płatność mobilna kartą

Za wizytę można też zapłacić kartą. Jeśli preferujecie Państwo ten rodzaj płatności, to po odbytej wizycie otrzymacie link SMSem. Płatności należy dokonać otwierając link i podając dane karty płatniczej na swoim urządzeniu.

Zapisy na wizytę w Poza-Schematami

Od wielu lat współpracuję z renomowaną warszawską poradnią Poza-Schematami. Poradnia mieści się na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza 8 m 6.

https://www.poza-schematami.pl/poradnia

Telefon do zapisów w Poza-Schematami: 500 340 899

%d bloggers like this: