Wizyty on-line

Jak odbywają się wizyty on-line?

  • MyDoctor

Korzystam z profesjonalnej aplikacji do telewizyt MyDoctor (https://mydr.pl). Aplikacja działa z poziomu przeglądarki i nie trzeba jej pobierać na komputer/telefon.

Po ustaleniu terminu wizyty otrzyma Pan/i maila z adresu aplikacji z zaproszeniem na wizytę na konkretny termin. Aby rozpocząć wizytę, należy kliknąć w przesłany link. Proszę zarezerwować sobie 5-10 minut przed wizytą, aby sprawdzić czy wszystko poprawnie działa. Przy pierwszym użyciu aplikacji MyDoctor należy się zarejestrować (wpisać swój adres email i nadać hasło).

  • Skype

Adres gabinetu Skype: gabinetsenmed

  • Face Time

606 44 31 41

Czy wizyta on-line jest równoważna wizycie tradycyjnej?

Tak. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami konsultacje lekarskie mogą odbywać się przez systemy teleinformatyczne i są równoważne z wizytami odbytymi osobiście. Podczas wizyty on-line łączymy się przez bezpieczny, zaszyfrowany komunikator. Widzimy się i słyszymy tak jak podczas wizyty tradycyjnej. Recepty otrzymuje Pan/i SMSem lub e-mailem. Omawiamy dokładnie zalecenia lekarskie. W razie potrzeby wykonania dodatkowych badań, wystawiam skierowanie i przesyłam je na adres e-mailowy.

Również sesje terapeutyczne mogą przybierać formę spotkań on-line. Takie postępowanie jest obecnie zalecane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Jak przygotować się do wizyty on-line?

Proszę zadbać o miejsce do odbycia wizyty, tak aby miał/a Pan/i zapewnioną prywatność i komfort. Urządzenie, z którego Pan/i korzysta, powinno mieć dostęp do kamery i mikrofonu. Ważne jest także dobre, stabilne łącze internetowe. Te wymagania spełnia większość laptopów i smartfonów.

Jak zapłacić za wizytę on-line?

  • Przelew bankowy

Za wizytę można zapłacić przelewem bankowym. W tytule przelewu proszę podać swoje imię, nazwisko oraz datę wizyty.

Dane do przelewu: Sen-Med Ewa Walacik-Ufnal.

Nr konta: 41 1140 2004 0000 3302 4781 3138.

Proszę o wykonanie przelewu z wyprzedzeniem 1-2 dniowym, a jeśli dokonuje Pan/i płatności przed samą wizytą, to bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail: gabinetsenmed@gmail.com przed rozpoczęciem wizyty.

  • Płatność mobilna kartą

Za wizytę można też zapłacić kartą. Jeśli preferuje Pan/i ten rodzaj płatności, to po wizycie wyślę link do płatności SMSem. Płatności należy dokonać otwierając link i podając dane karty płatniczej na swoim urządzeniu.

%d bloggers like this: